Tarix: 23 Iyul 2017 | Saat: 21:35:03
Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
Bugünün oyunları

Brazil - Serie A
00:00, FT, Flamengo 2:1 Coritiba
16:00, FT, Santos FC 3:0 Bahia
21:00, , Fluminense -:- Corinthians
21:00, , Sport -:- Palmeiras
21:00, , Avai FC -:- Cruzeiro

Russia - Premier League
14:05, FT, FC Ufa 0:0 Spartak Moscow
16:30, FT, Dinamo Moscow 0:1 Ural
19:00, , FC Rostov -:- FK Akhmat

Austria - Bundesliga
16:30, FT, Altach 3:0 Austria Wien
19:00, , Sturm Graz -:- SKN St. Poelten

Bulgaria - First Professional League
17:45, HT, Slavia Sofia 1:2 Botev Plovdiv
20:00, , Lokomotiv Plovdiv -:- Levski Sofia

Croatia - 1. Division
19:00, , Inter Zapresic -:- Hajduk Split
21:00, , NK Istra 1961 -:- Osijek

Denmark - Superligaen
12:00, FT, AC Horsens 4:1 Lyngby
14:00, FT, AaB 1:4 SoenderjyskE
16:00, FT, FC Nordsjaelland 3:2 Broendby IF
18:00, 34', FC Midtjylland 0:0 Silkeborg

Finland - Veikkausliiga
17:30, 46', HJK 0:0 PS Kemi
17:30, 46', RoPS 0:0 SJK
17:30, 46', VPS 1:0 JJK

Hungary - NB I
18:00, 35', Ujpest 1:0 Ferencvaros
18:00, 34', Puskas FC Academy 1:2 Videoton FC
18:00, 36', Balmazujvaros 0:1 Vasas Budapest

Ireland - Premier Division
18:05, 32', Dundalk 0:1 Shamrock Rovers

Mexico - Liga MX Apertura
00:00, FT, Lobos de la BUAP 2:2 Santos
00:00, FT, CF America 0:1 Queretaro FC
02:00, FT, Tigres 5:0 Puebla
02:06, FT, Leon 0:3 Atlas
04:10, FT, CD Guadalajara 0:0 Toluca
19:00, , Pumas -:- Pachuca

Poland - Ekstraklasa
15:30, FT, Wisla Plock 1:0 Lech Poznan
18:00, 35', Jagiellonia Bialystok 0:0 Gornik Zabrze

Romania - Liga I
17:30, 46', CSMS Iasi 0:0 Gaz Metan Medias
20:00, , Dinamo Bucuresti -:- Botosani

Slovakia - Super Liga
18:30, 4', FK Senica 0:0 Trencin
19:00, , Zlate Moravce -:- Ruzomberok
19:00, , Tatran Presov -:- Slovan Bratislava

Slovenia - Prva Liga
18:00, 34', Domzale 1:0 NK Celje
20:20, , Gorica -:- Olimpija Ljubljana

Sweden - Allsvenskan
15:00, FT, Djurgaarden 3:0 Oestersunds FK
17:30, 45', IFK Gothenburg 0:0 Oerebro
17:30, 49', Kalmar FF 1:0 AFC Eskilstuna

Sweden - Cup
17:00, 74', Torstorps IF 3:0 Assyriska IK

Switzerland - Super League
16:00, FT, Grasshopper 0:2 FC Zuerich
16:00, FT, Luzern 1:0 Lugano
16:00, FT, Thun 0:1 Sion

Ukraine - Premier League
16:00, FT, Karpaty 1:3 Vorskla
18:30, 4', Zorya 0:0 Mariupol
18:30, 3', Zirka 0:0 Olimpik Donetsk

USA - Major League Soccer
01:10, FT, Toronto FC 1:1 Colorado Rapids
01:15, FT, DC United 1:3 Houston Dynamo
01:40, FT, Columbus Crew 1:0 Philadelphia Union
01:40, FT, New England Rev. 4:3 LA Galaxy
01:40, FT, Montreal Impact 1:2 FC Dallas
04:10, FT, Real Salt Lake 1:1 Sporting Kansas City

USA - USL
00:05, FT, Rochester Rhinos 0:0 Pittsburgh Riverhounds
01:00, FT, FC Cincinnati 3:0 Harrisburg City Islanders
01:30, FT, Tampa Bay Rowdies 2:0 Charleston Battery
01:45, FT, Richmond Kickers 3:2 Bethlehem Steel FC
02:00, FT, Orange County SC 4:0 Rio Grande Valley FC
02:30, FT, OKC Energy FC 4:3 Colorado Springs Switchbacks FC
02:30, FT, Saint Louis FC 1:4 Louisville City FC
02:30, FT, San Antonio FC 2:2 Real Monarchs SLC
02:30, FT, Tulsa Roughnecks FC 3:0 Phoenix Rising FC
04:30, FT, Reno 1868 FC 1:1 Portland Timbers II

Brazil - Serie B
00:00, FT, Oeste FC 3:0 Juventude
00:00, FT, Brasil de Pelotas 2:1 Paysandu
00:00, FT, CRB 1:1 Guarani

International - Club Friendlies
00:10, FT, New York Cosmos 2:0 Valencia
01:40, FT, North Carolina FC 0:0 Swansea City
12:00, Cnc, Atletico Madrid -:- Numancia
13:00, FT, Aston Villa 3:0 Duisburg
13:30, , Borussia Moenchengladbach -:- Nuernberg
14:00, FT, Lokomotive Leipzig 3:2 Queens Park Rangers
14:05, FT, Malaga 1:2 Hertha Berlin
14:30, FT, Sandhausen 3:2 Bayer Leverkusen
14:35, FT, Nuernberg 2:1 Borussia Moenchengladbach
15:00, FT, Brechin City 1:4 Aberdeen
15:05, FT, Duisburg 1:0 Malaga
15:30, FT, Erzgebirge Aue 1:1 Antalyaspor
15:40, FT, Eintracht Braunschweig 2:2 FC Cologne
16:05, FT, Aston Villa 2:0 Hertha Berlin
16:35, FT, Atalanta 3:1 Giana Erminio
17:00, 87', Bologna 5:0 Trento
17:00, 79', Eibar 3:2 Leeds United
17:00, 76', Udinese 1:0 Kayserispor
17:05, 74', Renate 0:5 Torino
17:05, 76', Sivasspor 3:0 Sumqayit
17:05, 76', Alanyaspor 0:2 Al Ahli
17:05, Abn, Kasimpasa -:- SK Bischofshofen
18:00, 34', Walhain 2:0 Sporting Charleroi
21:30, , Vitoria de Guimaraes -:- FC Porto

International - CONCACAF Gold Cup Final Stage
04:15, FT, Costa Rica 0:2 USA

Estonia - Meistriliiga
18:00, 35', Nomme JK Kalju 2:0 Tulevik Viljandi

Iceland - Urvalsdeild
19:00, , KA Akureyri -:- Breidablik
19:00, , Fjolnir -:- IBV Vestmannaeyjar
21:15, , Vikingur Reykjavik -:- KR Reykjavik
22:00, , Stjarnan -:- Grindavik

Norway - 1. Divisjon
18:00, 33', Floroe 1:0 Fredrikstad
18:00, 35', Start 0:1 Kongsvinger
18:00, 34', Sandnes 1:0 Mjoendalen
18:00, 34', Stroemmen 2:0 Jerv
18:00, 35', Tromsdalen 0:0 Arendal Fotball
18:00, 35', Ull/Kisa 0:0 Elverum
18:00, 33', Aasane 2:0 Levanger

Serbia - Super Liga
19:00, , FK Crvena Zvezda -:- Radnicki Nis

Sweden - Superettan
15:00, FT, IK Frej Taeby 0:3 Dalkurd FF
17:00, 74', Syrianska 1:3 IFK Vaernamo

Argentina - Primera B Nacional
00:00, FT, Santamarina 5:0 Villa Dalmine
01:00, FT, Boca Unidos 0:2 Brown de Adrogue
16:00, FT, Central Cordoba de Santiago 2:1 Guillermo Brown
20:00, , Flandria -:- Douglas Haig
20:00, , Argentinos Juniors -:- Instituto
20:30, , Almagro -:- All Boys
20:30, , Nueva Chicago -:- Chacarita Juniors
22:00, , Gimnasia Jujuy -:- San Martin de Tucuman

Argentina - Primera B Metropolitana Promotion Playoff
18:15, 9', Comunicaciones 0:0 Deportivo Riestra

Bolivia - Primera Division - Clausura Adecuacion
21:00, Pst, Jorge Wilstermann -:- San Jose
21:00, Pst, Blooming -:- The Strongest
22:00, Pst, Bolivar -:- Oriente Petrolero
23:15, Pst, Universitario -:- Guabira

Bosnia-Herzegovina - Premier League
19:00, , FK Sarajevo -:- Zrinjski Mostar
19:30, , Borac Banja Luka -:- Celik Zenica
21:00, , Siroki Brijeg -:- Sloboda Tuzla

International - Champions Cup - North America
00:05, FT, Juventus 1:2 Barcelona
02:05, FT, Paris Saint Germain 2:4 Tottenham Hotspur
23:00, , Real Madrid -:- Manchester United

Chile - Cup
00:00, FT, Universidad de Chile 2:0 Atletico Nublense
00:00, FT, Curico Unido 1:0 Magallanes
00:30, FT, Universidad de Concepcion 0:2 Iberia
02:00, FT, Audax Italiano 4:1 Barnechea
18:00, 35', Deportes Iquique 0:0 San Marcos
21:30, , Palestino -:- Union La Calera
22:00, , Antofagasta -:- Cobreloa

Chile - Super Cup
18:00, 34', Universidad Catolica 1:1 Colo Colo

China - Super League
13:35, FT, Henan Jianye 1:1 Tianjin Quanjian
13:35, FT, Guangzhou R&F F.C. 6:2 Yanbian
13:35, FT, Shanghai Shenhua 1:2 Beijing Guoan

China - China League
13:00, FT, Xinjiang Tianshan 1:3 Shanghai Shenxin
13:35, FT, Hangzhou Greentown 0:1 Dalian Transcendence
13:35, FT, Beijing Renhe 2:2 Baoding Yingli Yitong
13:35, FT, Shenzhen FC 3:1 Meizhou Hakka

Colombia - Primera A Clausura
02:35, FT, Cortulua 2:1 Deportivo Cali
02:45, FT, Once Caldas 0:0 Independiente Medellin
22:15, , CD Jaguares -:- Deportivo Pasto

Finland - Ykkonen
16:00, FT, KPV 0:1 AC Oulu

Georgia - Erovnuli Liga
15:00, FT, Chikhura 4:2 Dila Gori
17:00, 70', Dinamo Batumi 1:0 Lokomotivi Tbilisi
19:00, , Saburtalo -:- Torpedo Kutaisi

Germany - 3. Liga
14:00, FT, Sonnenhof GroŸaspach 4:1 Magdeburg
14:05, FT, Chemnitzer FC 1:0 FSV Zwickau

Indonesia - Liga 1
08:30, FT, Persipura Jayapura 2:1 PS TNI
10:00, FT, Persiba Balikpapan 2:2 Persela Lamongan
13:30, FT, Bali United Pusam 3:0 PSM Makassar

Japan - J. League 2
11:05, FT, Fagiano Okayama FC 2:1 Renofa Yamaguchi
11:05, FT, Avispa Fukuoka 0:1 Tokushima Vortis

Kazakhstan - Premier League
15:00, FT, Irtysh Pavlodar 1:2 Shakhter Karagandy
16:00, FT, Kairat Almaty 1:1 Atyrau

Lithuania - A Lyga
17:00, 82', FK Utenis Utena 1:0 Suduva
19:00, , Atlantas Klaipeda -:- Traku FK

Moldova - National Division
17:30, HT, FC Milsami Orhei 2:0 Dacia Chisinau

Nigeria - Professional Football League
17:00, 77', Rivers United FC 3:1 Wikki Tourist
17:00, 77', ABS FC 2:0 Enugu Rangers
17:00, Pst, MFM FC -:- Katsina United
17:00, 73', Kano Pillars 2:0 Remo Stars
17:00, 72', Shooting Stars 1:0 Enyimba
17:00, 75', Lobi Stars 0:0 Plateau United
17:00, 74', Ifeanyi Ubah United 2:2 Gombe United
17:00, 79', Niger Tornadoes 0:0 Abia Warriors
17:00, 74', Akwa United 2:1 Nasarawa United
17:00, 73', Sunshine Stars 1:0 El Kanemi Warriors

Paraguay - Division Profesional - Clausura
21:00, , Sportivo Trinidense -:- Guarani
23:10, , Independiente CG -:- Luqueno

Peru - Primera Division - Apertura
03:00, FT, Academia Cantolao 1:1 Sporting Cristal
18:00, 36', Juan Aurich 0:1 Real Garcilaso
20:15, , Alianza Atletico -:- Alianza Lima
22:30, , Universitario de Deportes -:- FBC Melgar

Portugal - League Cup
17:00, 76', Sporting Covilha 1:1 Uniao da Madeira
17:00, 75', Cova da Piedade 3:2 Nacional
17:00, 77', Famalicao 1:2 Santa Clara
17:00, 77', Leixoes 2:0 Academico Viseu
18:00, 34', Penafiel 0:1 Oliveirense
19:00, , Varzim -:- Gil Vicente
20:30, , Academica -:- Arouca

Scotland - League Cup Grp. C
16:00, FT, Dundee United 4:1 Cowdenbeath

South Korea - K. League Classic
11:00, FT, Suwon Bluewings 3:0 Sangju Sangmu
12:00, FT, Gangwon FC 0:1 Daegu FC
12:00, FT, FC Seoul 1:2 Jeonbuk FC

South Korea - K. League Challenge
11:00, FT, Bucheon FC 1995 0:2 Busan I'Park
12:00, FT, Seongnam FC 3:0 Suwon City

Switzerland - Challenge League
16:00, FT, Wil 0:1 FC Vaduz

Venezuela - Primera Division - Clausura
00:15, FT, Deportivo La Guaira 2:0 Caracas
21:30, , Zulia -:- Deportivo Anzoategui
22:00, , Atletico Venezuela -:- Portuguesa FC
22:00, , Trujillanos FC -:- Estudiantes Merida
23:00, , Deportivo Tachira -:- Atletico Socopo

International - European Championships Grp. D
18:00, 34', Scotland 0:1 Portugal
20:45, , England -:- Spain

USA - NWSL
02:30, FT, Houston Dash 1:0 Boston Breakers
03:00, Abn, FC Kansas City -:- North Carolina Courage
04:00, FT, Portland Thorns 2:1 Washington Spirit
04:00, FT, Seattle Reign FC 5:4 Sky Blue FC


Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
Reklam
Reklam:
wap.TiK.Az
[sitemap] [ror]
Sehifeni Paylash:
Mobil Yukleme, Sekil Axtar, Mp3 Yukle, Canli Fudbol Neticeleri, Video Yukle, Youtube Videolar Izle, En Yeni Xeberler, Super Hikayeler, Mp3 Axtar, Pulsuz Video Yukle

MobTop.az