Tarix: 23 Sentyabr 2017 | Saat: 06:49:08
Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
Bugünün oyunları

England - Premier League
13:30, , West Ham United -:- Tottenham Hotspur
16:00, , Burnley -:- Huddersfield Town
16:00, , Everton -:- AFC Bournemouth
16:00, , Manchester City -:- Crystal Palace
16:00, , Southampton -:- Manchester United
16:00, , Stoke City -:- Chelsea
16:00, , Swansea City -:- Watford
18:30, , Leicester City -:- Liverpool

France - Ligue 1
17:00, , Montpellier -:- Paris Saint Germain
20:00, , Bordeaux -:- Guingamp
20:00, , Caen -:- Amiens
20:00, , Lyon -:- Dijon
20:00, , Metz -:- Troyes

Germany - 1. Bundesliga
15:30, , RasenBallsport Leipzig -:- Eintracht Frankfurt
15:30, , Hoffenheim -:- Schalke 04
15:30, , Werder Bremen -:- Freiburg
15:30, , Mainz 05 -:- Hertha Berlin
15:30, , VfB Stuttgart -:- Augsburg
18:30, , Borussia Dortmund -:- Borussia Moenchengladbach

Italy - Serie A
15:00, , Roma -:- Udinese
18:00, , SPAL 2013 -:- SSC Napoli
20:45, , Juventus -:- Torino

Netherlands - Eredivisie
18:30, , Willem II -:- SC Heerenveen
19:45, , Feyenoord -:- NAC Breda
19:45, , Heracles -:- Roda JC Kerkrade
20:45, , ADO Den Haag -:- Sparta Rotterdam

Portugal - Primeira Liga
17:00, , Estoril -:- Chaves
19:15, , Moreirense -:- Sporting CP
21:30, , Benfica -:- Pacos de Ferreira

Russia - Premier League
15:30, , Dinamo Moscow -:- CSKA Moscow
18:00, , Spartak Moscow -:- Anzhi Makhachkala

Spain - Primera Division
13:00, , Atletico Madrid -:- Sevilla
16:15, , Alaves -:- Real Madrid
18:30, , Malaga -:- Athletic Bilbao
20:45, , Girona -:- Barcelona

Argentina - Superliga
00:05, FT, Belgrano 0:0 Tigre
02:05, 85', Patronato de Parana 2:1 Atletico Tucuman
19:05, , Arsenal Sarandi -:- Temperley
19:05, , Huracan -:- Union
21:15, , Chacarita Juniors -:- Talleres
23:05, , Velez Sarsfield -:- Boca Juniors

Austria - Bundesliga
16:00, , Rapid Wien -:- Wolfsberger AC
18:30, , Sturm Graz -:- Altach
18:30, , SKN St. Poelten -:- Admira Moedling
18:30, , LASK -:- Mattersburg

Belgium - First Division A
18:00, , Genk -:- Oostende
20:00, , Royal Excel Mouscron -:- Eupen
20:00, , KV Mechelen -:- St.Truiden
20:30, , Waasland-Beveren -:- Anderlecht

Bulgaria - First Professional League
14:30, , Slavia Sofia -:- Vitosha Bistritsa
16:30, , Pirin Blagoevgrad -:- Vereya
19:00, , Cherno More Varna -:- Etar

International - CAF Champions League Final Stage
19:30, , USM Alger -:- Ferrovi¡rio da Beira
20:00, , Esperance -:- Al Ahly
22:00, , Wydad Casablanca -:- Mamelodi Sundowns FC

Croatia - 1. Division
17:00, , Cibalia -:- Inter Zapresic
19:00, , Slaven -:- Rijeka

Czech Republic - 1. Division
17:00, , Zlin -:- Slavia Prague
17:00, , Bohemians 1905 -:- Jablonec
17:00, , Sigma Olomouc -:- Dukla Praha
18:00, , Mlada Boleslav -:- Viktoria Plzen

Denmark - Superligaen
16:00, , AC Horsens -:- FC Helsingoer
18:00, , FC Koebenhavn -:- Silkeborg

England - Championship
16:00, , Bolton Wanderers -:- Brentford
16:00, , Derby County -:- Birmingham City
16:00, , Fulham -:- Middlesbrough
16:00, , Leeds United -:- Ipswich Town
16:00, , Norwich City -:- Bristol City
16:00, , Preston North End -:- Millwall
16:00, , Queens Park Rangers -:- Burton Albion
16:00, , Reading -:- Hull City
16:00, , Sunderland -:- Cardiff City
16:00, , Wolverhampton Wanderers -:- Barnsley
18:30, , Aston Villa -:- Nottingham Forest

Germany - 2. Bundesliga
13:00, , St. Pauli -:- Fortuna Duesseldorf
13:00, , Arminia Bielefeld -:- FC Heidenheim
13:00, , Jahn Regensburg -:- Eintracht Braunschweig

Greece - Super League
15:00, , Apollon Smirnis -:- Platanias
17:15, , Atromitos -:- Lamia
19:30, , Panetolikos -:- Panathinaikos

Hungary - NB I
18:00, , Vasas Budapest -:- Haladas
18:00, , Ferencvaros -:- Diosgyori VTK
18:00, , Paksi SE -:- Balmazujvaros
18:00, , Debrecen -:- Puskas FC Academy
18:15, , Mezokovesd SE -:- Ujpest
20:30, , Videoton FC -:- Budapest Honved

Israel - Ligat HaAl
17:00, , Hapoel Ironi Akko -:- Bnei Yehuda Tel Aviv
18:00, , Hapoel Raanana -:- Hapoel Ashkelon
18:15, , FC Ashdod -:- Maccabi Netanya
19:30, , Hapoel Haifa -:- Hapoel Beer Sheva

Italy - Serie B
15:00, , Bari -:- Ternana
15:00, , Brescia -:- Foggia
15:00, , Cremonese -:- Pescara
15:00, , Empoli -:- Cittadella
15:00, , Novara -:- Avellino
15:00, , Perugia -:- Frosinone
15:00, , Salernitana -:- Spezia
15:00, , Entella -:- Carpi
15:00, , Venezia -:- Parma Calcio 1913

N. Ireland - Premiership
16:00, , Glenavon -:- Ards
16:00, , Ballinamallard United -:- Ballymena United
16:00, , Carrick Rangers -:- Cliftonville
16:00, , Crusaders -:- Dungannon Swifts
16:00, , Glentoran -:- Coleraine

Norway - Eliteserien
18:00, , FK Haugesund -:- Viking

Poland - Ekstraklasa
15:30, , Termalica Nieciecza -:- Lechia Gdansk
18:00, , Pogon Szczecin -:- Gornik Zabrze
20:30, , Korona Kielce -:- Wisla Krakow

Romania - Liga I
19:30, , Concordia Chiajna -:- Sepsi OSK

Scotland - Premiership
13:00, , Rangers -:- Celtic
16:00, , Kilmarnock -:- Dundee FC
16:00, , Ross County -:- Hibernian
16:00, , St.Johnstone -:- Hamilton Academical
17:00, , Partick Thistle -:- Hearts

Slovakia - Super Liga
17:00, , Nitra -:- Ruzomberok
19:00, , FK Senica -:- Spartak Trnava
19:00, , Zlate Moravce -:- Zeleziarne Podbrezova

Slovenia - Prva Liga
14:00, , ND Triglav -:- Ankaran Hrvatini
16:00, , Gorica -:- Krsko Posavje
20:20, , NK Celje -:- Olimpija Ljubljana

Spain - Segunda Division
16:00, , Reus -:- Osasuna
18:00, , Sporting Gijon -:- Lorca FC
18:00, , Granada -:- Cordoba
20:00, , Tenerife -:- Alcorcon

Sweden - Allsvenskan
14:00, , Halmstads BK -:- IFK Norrkoeping

Switzerland - Super League
19:00, , Basel -:- FC Zuerich
19:00, , Luzern -:- Lausanne

Turkey - Super Lig
13:00, , Konyaspor -:- Akhisar Belediye Genclik Ve Spor
15:30, , Genclerbirligi -:- Istanbul Basaksehir
18:30, , Fenerbahce -:- Besiktas

Ukraine - Premier League
13:00, , Zirka -:- Shakhtar Donetsk
18:30, , Dynamo Kyiv -:- Veres Rivne

USA - Major League Soccer
21:00, , New York City FC -:- Houston Dynamo
23:00, , New England Rev. -:- Toronto FC

USA - USL
03:00, 44', Real Monarchs SLC 0:0 Orange County SC

Belgium - First Division B 1st Stage
17:00, , Cercle Brugge -:- Tubize
20:30, , Lierse -:- Union St.-Gilloise

Brazil - Serie B
00:15, FT, Juventude 0:0 Boa Esporte Clube
02:30, 62', Londrina EC 0:0 Santa Cruz
02:30, 63', Luverdense 0:0 Oeste FC
21:30, , Figueirense -:- ABC
21:30, , Nautico -:- Internacional
21:30, , Goias -:- Paysandu
21:30, , CRB -:- Criciuma

Egypt - Premier League
15:00, , Al Asyoty Sport -:- Ismaily SC
17:00, , El Dakhleya -:- El Geish

England - League 1
16:00, , Bristol Rovers -:- Blackpool
16:00, , Charlton Athletic -:- Bury
16:00, , Fleetwood Town -:- Southend United
16:00, , Northampton Town -:- Bradford City
16:00, , Oxford United -:- Walsall
16:00, , Peterborough United -:- Wigan Athletic
16:00, , Plymouth Argyle -:- Doncaster Rovers
16:00, , Rochdale -:- Gillingham
16:00, , Rotherham United -:- Oldham Athletic
16:00, , Scunthorpe United -:- Portsmouth
16:00, , Shrewsbury Town -:- Blackburn Rovers

England - League 2
16:00, , Accrington Stanley -:- Cheltenham Town
16:00, , Barnet -:- Crawley Town
16:00, , Colchester United -:- Wycombe Wanderers
16:00, , Coventry City -:- Exeter City
16:00, , Crewe Alexandra -:- Carlisle United
16:00, , Luton Town -:- Chesterfield
16:00, , Mansfield Town -:- Cambridge United
16:00, , Newport County -:- Grimsby Town
16:00, , Notts County -:- Lincoln
16:00, , Stevenage -:- Morecambe
16:00, , Yeovil Town -:- Port Vale

Estonia - Meistriliiga
12:00, , Levadia Tallinn -:- Tammeka
12:00, , Paide Linnameeskond -:- Tulevik Viljandi
15:00, Cnc, Nomme JK Kalju -:- Paernu Linnameeskond
15:00, , JK Sillamae Kalev -:- Flora Tallinn
15:00, , Nomme JK Kalju -:- Parnu JK Vaprus

Finland - Cup Final Stage
16:00, , SJK -:- HJK

France - Ligue 2
15:00, , Lorient -:- Nancy

Italy - Serie C Grp. C
14:30, , Racing Fondi -:- Reggina
16:30, , Casertana -:- Akragas
16:30, , Bisceglie -:- Sicula Leonzio
16:30, , Rende -:- Virtus Francavilla
16:30, , Siracusa Calcio -:- Cosenza
20:30, , Paganese -:- Juve Stabia
20:30, , Monopoli -:- Matera
20:30, , Catanzaro -:- Lecce
20:30, , Catania -:- Fidelis Andria

Japan - J. League
07:00, , Consadole Sapporo -:- Albirex Niigata
08:00, , Shimizu S-Pulse -:- Sanfrecce Hiroshima
09:00, , Urawa Red Diamonds -:- Sagan Tosu
09:00, , Kashiwa Reysol -:- FC Tokyo
09:00, , Jubilo Iwata -:- Omiya Ardija
11:00, , Ventforet Kofu -:- Yokohama F.Marinos
12:00, , Kashima Antlers -:- Gamba Osaka
12:00, , Cerezo Osaka -:- Vegalta Sendai
12:00, , Vissel Kobe -:- Kawasaki Frontale

Scotland - Championship
16:00, , Brechin City -:- Dunfermline Athletic
16:00, , Dumbarton -:- Inverness CT
16:00, , Dundee United -:- Greenock Morton
16:00, , Falkirk -:- Livingston

Scotland - League One
16:00, , Alloa Athletic -:- Albion Rovers
16:00, , East Fife -:- Forfar Athletic
16:00, , Queen's Park -:- Ayr United
16:00, , Raith Rovers -:- Airdrieonians
16:00, , Stranraer -:- Arbroath

Singapore - S.League
13:30, , Hougang United FC -:- Brunei DPMM
13:30, , Geylang International FC -:- Home United FC

Spain - Segunda B Grp. I
16:00, , Celta Vigo B -:- Rapido de Bouzas

Spain - Segunda B Grp. II
16:00, , Arenas Getxo -:- Barakaldo
18:00, , Real Sociedad B -:- Burgos CF

Spain - Segunda B Grp. III
18:00, , Valencia B -:- Ontinyent

Sweden - Superettan
14:00, , Degerfors -:- IK Frej Taeby
16:00, , Brommapojkarna -:- Aatvidaberg
16:00, , Varbergs BoIS FC -:- Dalkurd FF

Turkey - 1. Lig
14:00, , Altinordu -:- Gaziantepspor
20:00, , Manisaspor -:- Istanbulspor

Wales - Premier League
15:30, , Connah's Quay -:- Cardiff Met University
15:30, , Prestatyn Town FC -:- Newtown
18:15, , Aberystwyth -:- Bangor City

Algeria - Ligue 1
18:00, , ES Setif -:- JS Saoura
18:00, , USM El Harrach -:- CS Constantine
18:00, , US Biskra -:- CR Belouizdad

Argentina - Primera B Nacional
02:00, 90', Atletico Rafaela 0:1 Los Andes
02:05, 81', Deportivo Moron 1:1 Deportivo Riestra
02:30, 59', Independiente Rivadavia 0:0 San Martin de Tucuman
18:05, , Brown de Adrogue -:- Instituto
21:00, , Ferro Carril Oeste -:- Almagro
23:05, , Quilmes -:- Villa Dalmine

Argentina - Federal A Zona 4
21:00, , Deportivo San Jorge Tucuman -:- Deportivo Mandiyu

Argentina - Primera B Metropolitana
01:00, FT, CA Talleres Remedios de Escalada 2:1 Villa San Carlos
18:05, Pst, CA San Miguel -:- Atlanta
20:30, , CA Defensores de Belgrano -:- CD UAI Urquiza
20:30, , Sacachispas FC -:- CA Fenix

Azerbaijan - Premier League
15:30, , Shabail -:- FC Kapaz
18:00, , Zira -:- Inter Baku

Belarus - Premier League
17:00, , BATE Borisov -:- FK Slutsk
18:00, , Shakhtyor Soligorsk -:- Isloch

Bolivia - Primera Division - Clausura Adecuacion
21:00, , Club Petrolero -:- Guabira
23:15, , Nacional Potosi -:- Universitario

Bosnia-Herzegovina - Premier League
16:00, , Celik Zenica -:- GOSK Gabela
16:00, , Radnik Bijeljina -:- FK Sarajevo
17:00, , Zrinjski Mostar -:- FK Mladost Doboj Kakanj
19:00, , Sloboda Tuzla -:- Zeljeznicar

Chile - Primera Division Torneo de Transicion
01:35, FT, Colo Colo 3:0 San Luis
20:30, , Antofagasta -:- Union Espanola
23:00, , Universidad de Chile -:- Everton CD

China - Super League
09:30, , Yanbian -:- Liaoning Hongyun
13:35, , Shanghai Shenhua -:- Guangzhou R&F F.C.
13:35, , Jiangsu Suning FC -:- Guizhou Hengfeng Zhicheng
13:35, , Tianjin Teda -:- Tianjin Quanjian

China - China League
09:45, , Shanghai Shenxin -:- Dalian Yifang
10:00, , Baoding Yingli Yitong -:- Beijing BG
10:00, , Yunnan Lijiang -:- Zhejiang Yiteng
13:00, , Dalian Transcendence -:- Qingdao Huanghai
13:35, , Hangzhou Greentown -:- Wuhan Zall
13:35, , Nei Mongol Zhongyou FC -:- Shijiazhuang Ever Bright

Colombia - Primera A Clausura
02:45, HT, Cortulua 0:1 CD Jaguares
21:00, , Tigres FC -:- La Equidad
23:00, , Independiente Medellin -:- Rionegro Aguilas

Cyprus - 1. Division
17:00, , Omonia Nicosia -:- Alki Oroklinis
18:00, , AEL Limassol -:- Apollon Limassol
19:00, , Nea Salamis -:- AEK Larnaca

Czech Republic - FNL
10:15, , Pardubice -:- Zizkov
16:30, , Frydek-Mistek -:- Olympia Prague
18:00, , Vitkovice -:- Trinec
18:00, , Opava -:- FC Vlasim

Denmark - 2. Division Grp. 1
15:00, , Hilleroed -:- B 93
15:00, , Frem -:- AB
15:00, , Skovshoved -:- Broenshoej

Denmark - 2. Division Grp. 2
14:00, , Marienlyst -:- Naesby
14:00, , Dalum -:- Middelfart G og BK
14:00, , Greve -:- Kolding IF

Denmark - 2. Division Grp. 3
13:00, , IF Lyseng -:- VSK Aarhus
13:00, , Odder IGF -:- Kjellerup
15:00, , FC Sydvest 05 -:- Jammerbugt FC
15:00, , Aarhus Fremad -:- Ringkoebing

Ecuador - Serie A - Clausura
18:30, , Independiente del Valle -:- Clan Juvenil

El Salvador - Primera Division - Apertura
23:00, , Pasaquina -:- Santa Tecla FC

England - National League
16:00, , Aldershot Town -:- Leyton Orient
16:00, , Boreham Wood -:- Ebbsfleet United
16:00, , Chester FC -:- Maidenhead United
16:00, , FC Halifax Town -:- Bromley
16:00, , Guiseley -:- Dover
16:00, , Hartlepool United -:- Eastleigh
16:00, , Maidstone -:- Gateshead FC
16:00, , Solihull Moors -:- Dagenham & Redbridge
16:00, , Sutton United -:- Barrow
16:00, , Torquay United -:- Macclesfield Town
16:00, , AFC Fylde -:- Woking
16:00, , Tranmere Rovers -:- Wrexham

England - National League North
16:00, , Boston United -:- Darlington
16:00, , Brackley Town -:- Curzon
16:00, , Chorley -:- Telford
16:00, , Gainsborough -:- Salford City
16:00, , Harrogate -:- York City
16:00, , Kidderminster Harriers -:- Blyth Spartans
16:00, , Leamington -:- Bradford PA
16:00, , Nuneaton Town -:- Southport
16:00, , Spennymoor Town FC -:- Alfreton Town
16:00, , Stockport -:- North Ferriby United

England - National League South
16:00, , Bath City -:- Wealdstone
16:00, , Bognor Regis Town -:- Gloucester City
16:00, , Braintree Town -:- Hungerford Town
16:00, , Chippenham Town -:- Hemel Hempstead
16:00, , East Thurrock United -:- Truro City
16:00, , Eastbourne Borough -:- Oxford City
16:00, , Hampton & Richmond -:- Concord Rangers
16:00, , Havant and Waterlooville -:- Welling United
16:00, , Poole Town FC -:- Chelmsford
16:00, , Weston Super Mare -:- Dartford
16:00, , Whitehawk -:- St.Albans

Macedonia - Prva Liga
15:30, , Renova -:- Shkupi

France - National
15:35, , Grenoble -:- Cholet

Georgia - Erovnuli Liga
14:30, , Lokomotivi Tbilisi -:- Chikhura
18:00, , Dila Gori -:- Samtredia

Germany - 3. Liga
14:00, , Osnabrueck -:- Wuerzburger Kickers
14:00, , Carl Zeiss Jena -:- PreuŸen Muenster
14:00, , FSV Zwickau -:- Werder Bremen II
14:00, , Hallescher FC -:- Chemnitzer FC
14:00, , Fortuna Koeln -:- Sportfreunde Lotte
14:00, , Wehen -:- Sonnenhof Grossaspach
14:00, , Unterhaching -:- Meppen

Germany - Regionalliga Bayern
13:00, , FC Pipinsried -:- TSV Buchbach
14:00, , Bayern Munich II -:- FC Memmingen
14:00, , FC Unterfoehring -:- 1860 Muenchen
14:00, , VfR Garching -:- SV Seligenporten
14:00, , Ingolstadt II -:- Nuernberg II
14:00, , Augsburg II -:- Burghausen
14:00, , VfB Eichstаеtt -:- 1860 Rosenheim

Germany - Regionalliga North
13:00, , Wolfsburg II -:- TSV Havelse
13:00, , Hamburger SV II -:- St.Pauli II
15:00, , VfV Hildesheim -:- BSV Rehden
15:00, , Eutin 08 -:- Hannover 96 II

Germany - Regionalliga Northeast
13:30, , Berliner AK 07 -:- Energie Cottbus

Germany - Regionalliga Southwest
14:00, , Saarbruecken -:- FCA Walldorf
14:00, , Hessen Kassel -:- Elversberg
14:00, , Ulm -:- SV Roechling
14:00, , TSV Steinbach -:- Freiburg II

Germany - Regionalliga West
14:00, , SC Verl -:- Bonner SC
14:00, , Westfalia Rhynern -:- FC Wegberg-Beeck
14:00, , Wattenscheid -:- SC Wiedenbrueck
14:00, , TuS Erndtebrueck -:- Fortuna Duesseldorf II
14:00, , Viktoria Koeln 1904 -:- KFC Uerdingen
14:00, , SV Roedinghausen -:- FC Koeln II
15:00, , Borussia Moenchengladbach II -:- RW Essen

Iceland - 1. Deild
16:00, , Fylkir -:- IR Reykjavik
16:00, , HK Kopavogs -:- Keflavik
16:00, , Leiknir Reykjavik -:- Grotta
16:00, , Fram Reykjavik -:- Throttur Reykjavik
16:00, , Selfoss -:- Haukar
16:00, , UMF Leiknir Faskrudsfjoerdur -:- Thor Akureyri

Japan - J. League 2
07:00, , Fagiano Okayama FC -:- Kamatamare Sanuki
08:00, , Kyoto Sanga FC -:- Shonan Bellmare
09:00, , Tokushima Vortis -:- Machida Zelvia

Jordan - Premier League
18:30, , Al-Ahly -:- Mansheiat Bani Hasan
18:30, , Ramtha SC -:- Al-Yarmouk

Kazakhstan - Premier League
11:00, , FC Astana -:- Taraz

Latvia - Virsliga
16:00, Cnc, RFS -:- SK Babite

Moldova - National Division
15:30, , FC Sfintul Gheorghe -:- Zimbru
15:30, , Dinamo-Auto -:- CS Petrocub
17:00, , FC Sheriff -:- Dacia Chisinau

Morocco - Botola Pro
17:00, , RSB Berkane -:- Olympic Club de Safi
17:00, , Raja Casablanca -:- KACM
18:00, Pst, FAR Rabat -:- Wydad Casablanca
18:00, Pst, MAT Tetouan -:- FUS Rabat

Paraguay - Division Profesional - Clausura
00:00, FT, General Diaz 1:1 Luqueno
02:10, 82', Sportivo Trinidense 0:1 Rubio Nu

Peru - Primera Division - Clausura
19:30, , Juan Aurich -:- Alianza Atletico
22:00, , FBC Melgar -:- Ayacucho FC

Poland - 1. Division
12:45, , Odra Opole -:- Stal Mielec
16:00, , Gornik Leczna -:- GKS Tychy 71
16:00, , Puszcza Niepolomice -:- Stomil Olsztyn
16:00, , Rakow Czestochowa -:- Bytovia Bytow
17:00, , Chojniczanka Chojnice -:- Olimpia Grudziadz
18:00, , Zaglebie Sosnowiec -:- Wigry Suwalki
19:00, , Miedz Legnica -:- Podbeskidzie Bielsko-Biala

Poland - 2. Division
15:00, , Blekitni Stargard -:- Garbarnia
15:00, , Stal Stalowa Wola -:- Radomiak Radom
15:00, , GKS Jastrzebie -:- Wisla Pulawy
16:00, , Gryf Wejherowo -:- Siarka Tarnobrzeg
16:00, , Lodzki KS -:- Olimpia Elblag
17:00, , GKS Belchatow -:- ROW Rybnik 1964
19:00, , MKS Kluczbork -:- Rozwoj Katowice

Russia - PFL Zone Center
14:00, , Saturn Ramenskoye -:- Khimik Novomoskovsk
14:00, Cnc, Metalurg Lypetsk -:- Yunost Moscow
15:00, , Sokol Saratov -:- Strogino
15:00, , Dinamo Briansk -:- FC Ryazan
17:00, , Energomash Belgorod -:- Kaluga
18:00, , Zorky Krasnogorsk -:- Zenit Penza

Russia - PFL Zone South
12:00, , Akademia Rostov -:- Kuban Krasnodar II
14:00, Cnc, FC Rotor Volgograd II -:- Chayka
15:00, , Mashuk-KMV -:- Spartak Vladikavkaz
16:00, , Afips Afipsky -:- Biolog Novokubansk
16:00, , Druzhba -:- Angusht Nazran
17:00, , Chernomorets Novorossiysk -:- SKA Rostov

Russia - PFL Zone Ural-Povolzhye
13:00, , FC Orenburg II -:- Neftekhimik

Russia - PFL Zone West
13:00, , Znamya -:- Tekstilshchik
15:00, , Veles Moscow -:- CRFSO Smolensk
15:00, , Luki-Energiya -:- Murom
16:00, , Lokomotiv-Kazanka Moscow -:- Dinamo St Petersburg II
16:00, , Spartak Kostroma -:- FC Dolgoprudny

Saudi Arabia - Premier League
17:15, , Al-Ettifaq -:- Al Shabab
17:15, , Al Qadasiya -:- Al-Faisaly
19:20, , Al-Raed -:- Al-Taawon

Scotland - League Two
16:00, , Clyde -:- Cowdenbeath
16:00, , Edinburgh City -:- Peterhead
16:00, , Elgin City -:- Montrose
16:00, , Stenhousemuir -:- Berwick Rangers
16:00, , Stirling Albion -:- Annan Athletic

South Africa - Premier Soccer League
15:00, , Baroka FC -:- Ajax Cape Town
18:00, , Bidvest Wits -:- Orlando Pirates
20:00, , Kaizer Chiefs -:- Lamontville Golden Arrows
20:15, , AmaZulu FC -:- Platinum Stars

South Korea - K. League Classic
11:00, , Incheon United -:- Suwon Bluewings
11:00, , Ulsan Hyundai -:- Jeonnam Dragons
12:00, , Sangju Sangmu -:- Jeju United

South Korea - K. League Challenge
12:00, , Suwon City -:- Daejeon Citizen
12:00, , FC Anyang -:- Ansan Greeners
12:00, , Gyeongnam FC -:- Bucheon FC 1995

Switzerland - Challenge League
19:00, , Aarau -:- FC Rapperswil-Jona

Thailand - Thai League
12:45, , Bangkok United -:- Super Power Samut Prakan FC
13:00, , Sukhothai FC -:- Bangkok Glass
14:00, , Suphanburi FC -:- Sisaket FC
14:00, , Police Tero FC -:- Chiangrai United
15:00, , Siam Navy FC -:- Muang Thong United

U.A.E. - Arabian Gulf League
15:25, , Hatta -:- Al-Ain
18:30, , Ajman -:- Shabab Al-Ahli Dubai FC

Uruguay - Primera Division Clausura
21:00, , River Plate -:- Rampla Juniors
21:00, , Liverpool FC -:- Boston River

Venezuela - Primera Division - Clausura
21:00, , Deportivo Zulia -:- Aragua FC
23:00, , Carabobo FC -:- Zulia

Denmark - 3F Ligaen
13:00, , Ballerup-Skovlunde -:- Fortuna Hjoerring
13:00, , Vejle Boldklub -:- KoldingQ

Denmark - 1. Division Grp. 1
12:00, , Damsoe -:- KoldingQ

France - Division 1
18:00, , Rodez Aveyron -:- Guingamp

Norway - Toppserien
14:00, , Vaalerenga -:- Avaldsnes
15:00, , Kolbotn -:- Trondheims-Oern
17:00, , Klepp -:- LSK Kvinner

USA - NWSL
21:30, , Orlando Pride -:- Portland Thorns


Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
Reklam
Reklam:
wap.TiK.Az
[sitemap] [ror]
Sehifeni Paylash:
Mobil Yukleme, Sekil Axtar, Mp3 Yukle, Canli Fudbol Neticeleri, Video Yukle, Youtube Videolar Izle, En Yeni Xeberler, Super Hikayeler, Mp3 Axtar, Pulsuz Video Yukle

MobTop.az