Tarix: 26 May 2017 | Saat: 02:48:02
Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
Bugünün oyunları

International - Copa Libertadores Grp. 5
02:45, FT, Club Atletico Penarol 2:0 Jorge Wilstermann
02:45, FT, Palmeiras 3:1 Atletico Tucuman

Netherlands - Europa League Playoff
20:45, FT, AZ Alkmaar 3:0 FC Utrecht

International - World Cup U20 Grp. E
10:00, FT, France U20 4:0 Vietnam U20
13:00, FT, New Zealand U20 3:1 Honduras U20

International - World Cup U20 Grp. F
10:00, FT, Ecuador U20 1:2 Saudi Arabia U20
13:00, FT, Senegal U20 0:1 USA U20

Austria - Bundesliga
16:30, FT, Austria Wien 2:3 Salzburg
16:30, FT, Sturm Graz 2:1 Admira Moedling
16:30, FT, Altach 0:2 Ried
16:30, FT, Mattersburg 1:3 Rapid Wien
16:30, FT, SKN St. Poelten 1:1 Wolfsberger AC

Netherlands - Eredivisie Qualification
18:30, FT, NAC Breda 1:0 NEC Nijmegen
19:45, FT, MVV Maastricht 0:0 Roda JC Kerkrade

Romania - Liga I Relegation Group
19:30, FT, Botosani 0:1 CSMS Iasi

USA - USL
00:30, FT, Harrisburg City Islanders 0:0 Pittsburgh Riverhounds
01:05, FT, Rochester Rhinos 1:0 Tampa Bay Rowdies
02:00, FT, OKC Energy FC 2:1 Portland Timbers II
04:30, FT, Reno 1868 FC 4:0 Tulsa Roughnecks FC
17:00, FT, Bethlehem Steel FC 0:1 Charleston Battery

Denmark - DBU Pokalen
17:00, FT, FC Koebenhavn 3:1 Broendby IF

Egypt - Premier League
17:00, FT, Petrojet 0:0 ENPPI
19:30, FT, Wadi Degla FC 0:0 Ismaily SC

Germany - 1. Bundesliga Qualification
20:30, FT, Wolfsburg 1:0 Eintracht Braunschweig

Israel - Cup
19:45, AP, Maccabi Tel Aviv 3:4 Bnei Yehuda Tel Aviv

Norway - Cup
18:00, FT, Arendal Fotball 1:2 Notodden
18:00, FT, Egersund 3:1 Viking
18:00, FT, Asker 0:5 Stabaek
18:00, FT, NIL-Trysil 0:1 Kongsvinger

Scotland - Premiership Playoff
20:45, FT, Dundee United 0:0 Hamilton Academical

Singapore - S.League
13:30, FT, Home United FC 9:3 Brunei DPMM
13:30, FT, Hougang United FC 0:3 Tampines Rovers FC

Sweden - Superettan
19:00, FT, Oergryte FF 2:0 IFK Vaernamo

Switzerland - Cup
16:00, FT, Basel 3:0 Sion

Turkey - 1. Lig Playoff
18:00, FT, Giresunspor 3:3 Eskisehirspor
20:35, FT, Goztepe 2:0 Boluspor

Argentina - Federal A - Relegation - 2nd Stage
03:00, FT, Juventud Antoniana 1:1 Club Cipolletti
03:00, FT, Altos Hornos Zapla 0:0 Sarmiento de Resistencia
20:30, Pst, Gutierrez SC -:- Defensores de Belgrano de Villa Ramallo

Bolivia - Primera Division - Apertura Adecuacion
01:30, FT, Club Petrolero 2:2 Oriente Petrolero

Brazil - Cup
02:45, FT, Parana Clube 3:2 Atletico MG
02:45, FT, Atletico GO 1:2 Flamengo

Denmark - 2. Division Promotion Group
14:00, FT, Brabrand 3:0 Marienlyst
14:00, FT, Dalum 1:1 B 93
15:00, FT, Aarhus Fremad 1:2 Kolding IF
15:00, FT, Greve 1:3 Avarta
15:00, FT, Kjellerup 1:1 Hvidovre
15:00, FT, Thisted 4:1 Broenshoej

Finland - Ykkonen
16:00, FT, FF Jaro 1:1 Honka
16:00, FT, AC Oulu 2:2 GrIFK Grankulla

Luxembourg - National Division Qualification
18:00, AP, FC Jeunesse Canach 4:6 US Hostert

Morocco - Botola Pro
18:00, FT, Chabab Atlas Khenifra 1:0 OCK Khouribga
20:00, FT, Ittihad Tanger 2:1 FAR Rabat

Paraguay - Division Profesional - Apertura
01:10, FT, Libertad 0:1 Deportivo Capiata

Poland - 1. Division
18:00, FT, GKS Tychy 71 2:0 Wisla Pulawy

Russia - PFL Zone Ural-Povolzhye
15:00, FT, NoSta 2:1 FC Chelyabinsk
16:00, FT, Zenit Izhevsk 4:3 Volga Ulyanovsk
17:00, FT, Syzran-2003 3:0 Lada Togliati
17:30, FT, KamAZ 1:2 Olimpiec Nizhny

Russia - Premier League Qualification
11:00, FT, SKA-Khabarovsk 0:0 FC Orenburg
14:30, FT, FC Yenisey Krasnoyarsk 2:1 Arsenal Tula

France - Ligue 1 Qualification
20:45, FT, Troyes 2:1 Lorient


Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
Reklam
Reklam:
wap.TiK.Az
[sitemap] [ror]
Sehifeni Paylash:
Mobil Yukleme, Sekil Axtar, Mp3 Yukle, Canli Fudbol Neticeleri, Video Yukle, Youtube Videolar Izle, En Yeni Xeberler, Super Hikayeler, Mp3 Axtar, Pulsuz Video Yukle

MobTop.az